O nás

Budova

Dům Černá Labuť byl postaven na konci tisíciletí, prostory byly navržené světoznámou architektkou Evou Jiřičnou.  Dodnes je důkazem architektonického designu té doby. Elegantní fasáda a detaily odrážejí bohatou historii místa v petrské čtvrti. Během let dům prošel řadou proměn, ale stále si udržuje svůj půvab a jedinečný charakter.

Na osmi nadzemních a třech podzemních patrech vznikl jedinečný prostor pro všestranné využití v rámci kultury, gastromie, kanceláří a eventového prostoru.

Galerie

Art and Event galerie Černá Labuť se nachází v 8. patře naší ikonické budovy a nabízí jedinečný zážitek ze světa umění. Je určen k prezentaci děl známých českých i světových autorů.

Prostor je vybaven moderní technikou a designem, skvěle se prolíná s uměleckými díly. Kromě uměleckých výstav si zde můžete také vychutnat nádhernou terasu s úchvatným výhledem na panoráma Prahy.

Art and Event galerie Černá Labuť je také místem pro různé eventy, workshopy, prezentace a další akce. Díky našemu prostornému interiéru a profesionálnímu vybavení můžeme hostit jak menší soukromé setkání, tak i větší společenské události.

Aby bylo vaše setkání ještě příjemnější, spolupracujeme s renomovanou společností Prague Catering, která zajišťuje vynikající cateringové služby a gastronomické zážitky.

Přijďte a objevte svět umění a kreativity v Art and Event galerii Černá Labuť.

Černá Labuť PNG

Kontaktujte nás

+420 222 266 585 (recepce)

info@dumcernalabut.cz

Sledujte nás na sociálních sítích